O nas

Wieloletnie doświadczenie, pasja i marzenia. Do tych trzech, symbolicznych słów można sprowadzić charakterystykę naszej firmy. Nie bez przyczyny odgrywamy tak wielką rolę na rynku polskim –sukcesywnie i konsekwentnie sprawiamy, że realizowane przez nas projekty budują przyszłość i markę firmy, która już teraz postrzegana jest jako synonim sukcesu i innowacyjności, nie tylko w branży.

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ!

Kluczowym dla nas pytaniem jest to, dlaczego jesteśmy aż tak konkurencyjni i godni zaufania? Odpowiedź narzuca sama rzeczywistość. Interesuje nas przede wszystkim rozwój. Doświadczenia światowych liderów przenosimy na grunt lokalny i regionalny, nie ograniczając się jednocześnie do umownych granic jednego państwa. Naszym celem jest ekspansja w kierunku nowych rynków i działalność znacznie bardziej globalna, dla której bazą będzie praca profesjonalistów i dostęp do najnowszych technologii.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NAS?

Mamy możliwość podjęcia każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Swoim klientom gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość zaawansowanych technologicznie materiałów, ale i kompleksową, profesjonalną, oraz precyzyjną realizację powierzonych zadań!

 

Design & Brand

Młodzi w zespole

Projekty w trakcie...

Sukcesy!

 

Nasz Zespół!

Jesteśmy grupą ekspertów, która łącząc swoje siły, tworzy coś niezwykle trwałego i zaawansowanego – wielość zebranych przez nas doświadczeń oraz interdyscyplinarne know how, jest gwarancją najlepszych efektów działania i najwyższej jakości pracy!

Maciej A. Stecek Prezes Zarządu / CEO

Założyciel i prezes firmy. Młody człowiek z ambicjami. Ze swojego rozwoju uczynił rodzaj całożyciowego projektu. Zdeterminowany, by wciąż iść naprzód, sukcesywnie poszerza zakres prowadzonej działalności. Otwarty na świat i ludzi, czerpie z doświadczenia najlepszych w swojej branży. Korzysta z Ich pomocy, ale i pomaga Innym. W życiu prywatnym, filantrop i humanista. Wspiera działalność organizacji pozarządowych i jako sponsor angażuje się w akcje społeczne.

Halina Stecek Wspólnik / Partner

Członkini zarządu wielu spółek. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi. W życiu prywatnym i w świecie biznesu wymaga więcej od siebie niż od Innych. Zdeterminowana do podejmowania działań służących poprawnemu działaniu spółki i podmiotów ją otaczających, cały czas rozwija swoje kompetencje, ciesząc się autorytetem zarówno wśród pracowników, jak i partnerów biznesowych.

Jak działamy?

KONTAKT

Kontakt telefoniczny, bądź też mailowy, umożliwiający poznanie wymagań klienta – jego potrzeb i oczekiwań.

SPOTKANIE

Omówienie części technicznej, prezentacje sprzętu, przedstawienie możliwości wykonania usługi.

ROZWIĄZANIE

Wybór konkretnych rozwiązań – selekcja materiałów, a także dobór sprzętu i działań umożliwiających realizację wizji klienta.

REALIZACJA

Finalna akceptacja planu działania i przystąpienie do realizacji projektu w ustalonym wcześniej terminie.

Jesteśmy dostępni dla Ciebie 24/7

Dostępność naszych usług:
Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Koszlin, Szczecin, Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa, Kielce...

ŚWIADCZYMY USŁUGI W POLSCE I EUROPIE !

NASIKLIENCI

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 6922510646
REGON: 363816513
KRS: 0000604684

ul. Wrocławska 118
52-002 Kamieniec Wrocławski

NIP: 8992808872
REGON: 366522479
KRS: 0000662630

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 6922508431
REGON: 361567810

Oddział Wrocław:

+48 71 349 27 65

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Worcławskie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij